Модернізація в системі отримання субсидій і пільг

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року №62 змінилася система отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Ще з 4 березня 2019 року розпочали видавати субсидії на оплату комунальних послуг готівкою. Звертаємо увагу, після того, як споживачі почали отримувати субсидії грошима «на руки», у їхніх рахунках за комунальні послуги зазначаються суми, рекомендовані до оплати в повному обсязі. Тобто, у платіжках не зазначено розмір компенсації.

Наприклад, якщо Ви отримали субсидію у розмірі 1000 гривень, а в рахунку зазначено 1500, - це означає, що крім отриманої 1000 гривень, Вам необхідно додати ще 500 і сплатити за спожиті послуги.


Роз’яснення для пільговиків:

З початком опалювального сезону 2019 року запрацювали нові правила нарахування й монетизації пільг за житлово-комунальні послуги. Споживачі, які мають право на такий вид допомоги, можуть отримувати кошти в готівковій чи безготівкові формі, як, власне, і субсидіанти.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. №373 щодо питань, пов’язаних з нарахуванням монетизації пільги, пільговики мають звертатися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення за місцем проживання: м. Вінниця, просп. Космонавтів, 30 (другий поверх) або вул. Замостянська,7.

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ “Ощадбанк”. Інформація надається в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

Закликаємо споживачів не затримувати в себе кошти (якщо отримаєте монетизовану субсидію чи пільгу), а сплатити їх за призначенням!

Сподіваємося на розуміння споживачів, адже від вчасного розрахунку населення за послуги залежить, в першу чергу, розрахунок теплопостачального підприємства з НАК «Нафтогаз України» за природний газ. Майже 90 % всіх розрахунків споживачів автоматично йде на розрахунок підприємства з НАК «Нафтогаз України» (Постанова КМУ №217). Крім того, підприємству необхідно сплачувати за інші використані ресурси для надання послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачам. Це все залежить від ваших розрахунків!

Отримуєте монетизовану субсидію – не затримуйте кошти, сплатіть їх за призначенням!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року №62 змінилася система отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Так, з 4 березня розпочали видавати субсидії на оплату комунальних послуг готівкою. Спочатку кошти видають пенсіонерам, інші категорії населення отримають субсидію у грошовій формі з 12 березня.

Звертаємо увагу, після того, як споживачі почнуть отримувати субсидії грошима «на руки», у їхніх рахунках за комунальні послуги будуть зазначатися суми, рекомендовані до оплати в повному обсязі. Тобто, у платіжках не буде зазначено розмір компенсації.

Наприклад, якщо Ви отримали субсидію у розмірі 1000 гривень, а в рахунку зазначено 1500, - це означає, що крім отриманої 1000 гривень, Вам необхідно додати ще 500 і сплатити за спожиті послуги.

Закликаємо споживачів послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», бути уважними, аби сплатити саме ту суму, яка зазначена у платіжках, не менше! І не затримуйте в себе кошти, які Ви отримуєте як компенсацію для сплати комунальних послуг!

Сподіваємося на розуміння споживачів, адже від вчасного розрахунку населення за послуги залежить, в першу чергу, розрахунок теплопостачального підприємства за природний газ. 90 % всіх розрахунків споживачів автоматично йде на розрахунок підприємства з НАК «Нафтогаз України» (Постанова КМУ №217). Крім того, підприємству необхідно сплачувати за інші використані ресурси, а це холодна вода, електроенергія тощо. Це все залежить від ваших розрахунків!Актуальні теми: відеороз’яснення