КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» ЗАСТОСОВУЄ НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ, ЯКА ЗНАЧНО ЗМЕНШУЄ ВТРАТИ ТЕПЛА У МЕРЕЖІ

image

Триває підготовка до опалювального сезону - виконуються ремонтно-профілактичні роботи на котельнях, ЦТП, ІТП, проводяться реконструкції тепломереж. Також, після обстеження надземних тепломереж, визначено ділянки, на яких необхідно замінити теплоізоляцію.

Раніше ми використовували ізоляцію на основі мінералізованої скловолокном вати. Але з часом, під дією опадів і ультрафіолету, вона втрачала свої властивості і, як наслідок, збільшувались тепловтрати у мережах. Тому шукали альтернативу.

Наразі нашими працівниками виконуються роботи по повній заміні теплової ізоляції на ділянці надземної тепломережі по вулиці Волошковій.

Для цього ми використовуємо пінополіуретанову ізоляцію, яка має велику щільність та низький коефіцієнт теплопровідності, через що значно зменшуються втрати теплової енергії при транспортуванні теплоносія. Також завдяки зовнішньому покриттю шара теплової ізоляції фольгоізолом, забезпечується висока вологостійкість та біохімічна стійкість.

Найближчим часом пінополіуретанову ізоляцію плануємо використовувати і на інших ділянках надземних тепломереж. АКТУАЛЬНІ ТЕМИ: ВІДЕОРОЗ’ЯСНЕННЯ


              
;