НЕМАЄ БОРГІВ – НЕМАЄ ОБТЯЖЕНЬ

image

Вдячність споживачів за нашу роботу – це вчасна і в повному обсязі оплата за тепло і гарячу воду. Ми, зі свого боку, подбаємо про тепло і комфорт у домівках вінничан.

Проаналізувавши динаміку розрахунку наших споживачів у 2023 році, ми побачили, що він був на найвищому рівні за останні п’ять років. Нас дуже радує, що сумлінність та відповідальність 90% наших споживачів на такому високому рівні, ДЯКУЄМО ВАМ!

Та разом з тим, у 2023 році, з боржників через суд примусово було стягнуто майже 13,4 млн грн боргу за послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

Тому нагадуємо боржникам про важливість погашення накопичених боргів, адже наявний борг населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить майже 170 млн грн!

Звертаємось до споживачів, які продовжують ігнорувати нарахування - ми не дамо вам можливості ставити під загрозу роботу підприємства, робити заручниками тих, хто своєчасно оплачує та перекладати свою безвідповідальність на їхні плечі.  

У випадках, коли боржники «стало» ігнорують нарахування за спожиті послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, підприємство змушене звертатись до суду за захистом своїх порушених прав. І, як наслідок, боржники, потрапляють під низку санкцій: судовий та виконавчий збори, штраф, пеня, інфляційні, арешт рахунків та майна, заборона виїзду за кордон, внесення до єдиного реєстру боржників.

Тож знайдіть можливість і погасіть заборгованість - оплатіть одразу всю суму боргу або укладіть договір реструктуризації і оплачуйте борг рівними частинами одночасно з поточними нарахуваннями.

Для довідки: Кабінет Міністрів України вніс зміни до деяких постанов КМУ щодо оплати житлово-комунальних послуг (Постанова КМУ від 29 грудня 2023 р. № 1405), тим самим відновивши нарахування штрафних санкцій, інфляційних та пені за несплату комунальних послуг.АКТУАЛЬНІ ТЕМИ: ВІДЕОРОЗ’ЯСНЕННЯ


              
;