ЕКСКАВАТОРИ ВІД USAID ДОПОМОЖУТЬ ВІННИЧЧИНІ ОПЕРАТИВНО УСУВАТИ ПОШКОДЖЕННЯ

image

 КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» отримало від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) 2 сучасних екскаватори-навантажувачі JCB, що неабияк стануть у нагоді при усуненні наслідків аварійних ситуацій та капітальних ремонтів на міських тепломережах. Ця допомога вартістю 156,5 тис.дол.США забезпечить оперативне відновлення послуг з постачання теплової енергії та гарячої води 172 тисячам містян.

 

 Колектив КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» висловлює щиру подяку Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та USAID_Проєкт_енергетичної_безпеки (ПЕБ) за чітке розуміння потреб, моделювання та хеджування потенційних ризиків у теплоенергетиці міста, якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної домоги на всіх етапах – від зявки на надання технічної допомоги до її безпосереднього отримання місцевим теплокомуненерго.

  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» готове до забезпечення життєдіяльності міста в різних умовах. Завдяки новому пакету допомоги від USAID Проєкту енергетичної безпеки комунальне підприємство міста отримує й інше обладнання. А колектив підприємства сумлінно виконує свою роботу й оперативно відпрацьовує поставлені завдання, адже саме такий підхід допомагає забезпечити домівки споживачів теплом і гарячою водою.

image image image image


АКТУАЛЬНІ ТЕМИ: ВІДЕОРОЗ’ЯСНЕННЯ


              
;