ВЧАСНО ПОВІРЯЙТЕ ЛІЧИЛЬНИКИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

image

Нагадуємо про необхідність періодично повіряти індивідуальні прилади обліку гарячої води.  

За Законами України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та «Про метрологію і метрологічну діяльність» лічильники водоспоживання потребують обов’язкової періодичної повірки, 1 раз на 4 роки з дати останньої повірки, вказаної у паспорті приладу.

Вчасна повірка лічильників гарячої води важлива для того, щоб лічильник відображав коректні дані та щоб отримувати нарахування відповідно до фактично використаних та переданих показників.

Якщо вам необхідно здійснити повірку вашого приладу обліку, рекомендуємо скористатись послугою повірки лічильників гарячої води вдома без демонтажу.

Фахівець КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконає повірку, зафіксує контрольні показники та опломбує ваш лічильник гарячої води. Зауважимо, що в день повірки в кранах має бути водопостачання належного тиску.

Вартість послуги  складає 300 грн і їх можна оплатити банківською карткою через POS-термінал, який є у фахівця з повірки.

Замовити послугу можна будь-яким нижченаведеним способом:
  - обрати опцію «Повірка лічильника» в чат-боті ВМТЕ в Telegram за посиланням
https://t.me/VMTE_bot;
  - залишити онлайн-заявку на сайті КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за посиланням
https://vmte.vn.ua/public/consumer/request/verification ;

- написати повідомлення у Viber або Telegram за номером (098) 160-54-44;

- зателефонувати (0432) 60-54-44 або (098) 160-54-44. Графік роботи кол-центру з понеділка по четвер з 08:30 до 17:30, у п’ятницю з 08:30 до 16:15.

Повірка відбувається зручно та комфортно! АКТУАЛЬНІ ТЕМИ: ВІДЕОРОЗ’ЯСНЕННЯ


              
;