НА ЗАМОСТІ ВСТАНОВЛЕНО НОВУ БЛОЧНО-МОДУЛЬНУ ГАЗОВУ КОТЕЛЬНЮ!

image

Ділимось гарними новинами – в поточному опалювальному сезоні, в одному з мікрорайонів міста, запрацювала нова газова диспетчеризована блочно-модульна котельня.

 Робота зазначеної автоматизованої диспетчеризованої котельні надала можливість вивести з експлуатації більше 3 км зношених тепломереж, в свою чергу скоротивши втрати теплової енергії, підвищити якість надання послуг з теплопостачання нашим споживачам.

 «Ми постійно працюємо в напрямку енергоефективності та впроваджуємо заходи направлені на зменшення споживання енергоресурсів. Також задля зменшення втрат теплової енергії при її транспортуванні і, як наслідок, зменшення витрат підприємства, та задля забезпечення сталого теплопостачання мешканцям цього мікрорайону, було прийняте рішення встановити блочно-модульну котельню в рамках інвестиційної програми підприємства. Економічна окупність зазначених заходів складає 2 роки 10 місяців, за рахунок оптимізації втрат теплової енергії», -розповів генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик.

image image image image image image image image image image image image image


АКТУАЛЬНІ ТЕМИ: ВІДЕОРОЗ’ЯСНЕННЯ


              
;