ПРОДОВЖУЄМО РУХ У НАПРЯМКУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

image

Аби зменшити втрати теплової енергії при її транспортуванні до споживача та зменшити витрати підприємства, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» з року в рік впроваджує та реалізовує заходи з енергоефективності. Це і реконструкції тепломереж, і модернізація котелень, і встановлення частотних перетворювачів, і улаштування ІТП зі встановленням сучасних теплообмінників, енергозберігаючих насосів, погодозалежного регулювання температури теплоносія систем опалення.

 Ці заходи дають змогу поліпшити якість надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води, збільшити надійність функціонування систем, різко знизити кількість аварій за рахунок виведення з експлуатації аварійних та зношених мереж.

«У 2023 році, протягом міжопалювального періоду, в рамках реалізації інвестиційної програми підприємства на 2022-2023рр, у будинку по вул. Стрілецькій та у двох будинках  по вул. М. Литвиненко-Вольгемут було встановлено індивідуальні теплові пункти (ІТП). Виконані роботи по влаштуванню ІТП дали можливість вивести з експлуатації 400 м надземних аварійних тепломереж та дахову котельню, - розповідає генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик. - Встановлені у будинках ІТП забезпечують автоматизований підігрів гарячої води, належну циркуляцію та раціональний розподіл послуг у цих будинках між споживачами. Контроль за параметрами теплоносія та роботою встановлених ІТП здійснюється центральною диспетчерською підприємства за допомогою системи SCADA». 

Нагадаємо, індивідуальний тепловий пункт (ІТП) - це автоматизована комплексна система, яка дозволяє забезпечити ефективне та економне використання теплової енергії, зменшуючи втрати тепла та забезпечуючи можливість контролю та регулювання температурного режиму в будинку. 

image image image image image image image


АКТУАЛЬНІ ТЕМИ: ВІДЕОРОЗ’ЯСНЕННЯ


              
;