filler image

Online Питання - Відповіді


2025-11-22 13:17:26 ( Бездушний О.П. )

Вітаю. Повторне звернення стосовно відсутності опалення! Якщо раніше в будинку не було опалення під час відсутності електроенергії, ваша організація пояснила це тим, що нема морозів і генератор в котельні не вважають вмикати! Це при температурі +5 вдень. На сьогодні опалення вимкнене навіть при наявності електроенергії! Ви знущаєтесь? Чим займається ваша організація, як ви забезпечуєте людей теплом?! Недобросовісна і безвідповідальна робота!

Вітаємо! Для роботи котельні, від якої отримує послугу Ваш будинок, на період планових відключень електроенергії застосовуються альтернативні джерела живлення. Жодних аварійних та планових відключень за Вашою адресою не зафіксовано. Якщо радіатори саме у Вашій квартирі не гріють, можливо варто перевірити внутрішньобудинкову систему. Адже за справність внутрішньобудинкових мереж, розподіл та якість послуг у будинку, відповідає управитель будинку (управляючі компанії, ЖЕО, ОСББ), відповідно до укладених договорів з мешканцями.

2025-11-19 17:35:03 ( Бездушний О.П. )

Доброго дня. На період відключення електроенергії в будинку відсутнє опалення, батареї холодні. При відсутності електроенергії по 12 -16 год на добу, теплопостачання нема. Що буде з системою ,коли будуть морози. І які будуть тарифи за теплопостачання, якого фактично половину місяця нема?

Доброго дня! Для забезпечення теплопостачання, при планових відключеннях електроенергії, на об’єктах підприємства будуть застосовуватись резервні джерела живлення. Нарахування за послугу теплопостачання, як і завжди, відбуваються відповідно до показів загальнобудинкового лічильника теплової енергії, за спожите будинком тепло.

2025-11-07 13:18:40 ( Шевчук З.М. )

у квартирі ледь теплі батереї в одній кімнаті тепліше в другій ледь відчувається в чому проблема?

Вітаємо! Це свідчить про наявність проблем у внутрішньобудинковій системі опалення будинку, адже радіатори – це частина даної системи. Для вирішення ситуації зверніться до управляючої компанії, яка обслуговує Ваш будинок. Адже за справність внутрішньобудинкових мереж, розподіл та якість послуг у будинку, відповідає управитель будинку (управляючі компанії, ЖЕО, ОСББ), відповідно до укладених договорів з мешканцями. Звертаємо увагу, що КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» забезпечує послугами з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води у відповідній кількості та якості, що встановлено нормативами, лише до зовнішньої поверхні стіни будівлі (відповідно до індивідуальних договорів без обслуговування внутрішньобудинкових систем, які являються публічними договорами приєднання (Постанови КМУ №830 та №1182).

2025-10-31 12:15:11 ( Нiкiтiна О.М. )

Добрий день, в моїй квартирі відсутнє опалення в одній із кімнат вже декілька років. Боргів в мене немає, але чому я повинна сплачувати за послуги, які не отримую??? Зверталась не одноразово і в ЖЕК (коли він був) і в ОСББ, але питання не вирішується. Для вирішення цього питан мені потрібно звернутись до суду?

Вітаємо! Якщо в одній кімнаті радіатор гарячий, а в іншій ні - це свідчить про наявність проблем у внутрішньобудинковій системі будинку, адже радіатори – це частина даної системи. Звертаємо увагу, що КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» забезпечує послугами з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води у відповідній кількості та якості, що встановлено нормативами, лише до зовнішньої поверхні стіни будівлі (відповідно до індивідуальних договорів без обслуговування внутрішньобудинкових систем, які являються публічними договорами приєднання (Постанови КМУ №830 та №1182). За справність внутрішньобудинкових мереж, розподіл та якість послуг у будинку, відповідає управитель будинку (управляючі компанії, ЖЕО, ОСББ), відповідно до укладених договорів з мешканцями. Для вирішення ситуації зверніться до управляючої компанії, яка обслуговує Ваш будинок.

2025-10-27 08:26:43 ( Мартусенко Т.В. )

Доброго дня! Прийшло судовий наказ про стягнення боргу за заборгованість. Заборгованість погасили в повному розмірі, але є питання. Тут вказано що додатково потрібно сплатити інфляційні та 3% річних від заборгованості. Чи входять ці суми в заборгованість по комунальним платежам(якщо я сплачую через Pay.vn.ua) чи їх потрібно окремо сплатити по IBAN рахунку підприємства? Якщо окремо по рахунку підприємства то що вказувати в деталях платежу? Тому що в судовому наказі нічого про це не вказано. Дякую за відповідь.

Доброго дня! Судовий збір і штрафні санкції не входять в суму основного боргу, який Ви оплатили. Штрафні санкції у розмірі 715,81грн. та судовий збір у розмірі 302,80грн., згідно судового наказу від 12.09.2025р, Вам необхідно оплатити за наступними реквізитами - Отримувач : КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», Сума платежу ... . грн., Призначення платежу : штрафні санкції, судовий збір, Ваша адреса та Прізвище І.Б., АБ «Укргазбанк» МФО 320478, ЄДРПОУ 33126849, Номер рахунку за стандартом IBAN UA983204780000000026009278920

2025-10-16 13:11:30 ( Звягiн А.М. )

Не имею технической возможности переслать данные документы по Вайберу, прикрепил их к Вашему ответу, на мое обращение и переслал их 14.10.25г. к Вам, по обратному адресу, указанному в письме office@vmte.vn.ua: Разрешение на отключение от ГО и ГВП и Акт об отключении квартиры от сетей ЦО и ГВП.

Доброго дня! Ваше звернення передано у відповідний структурний підрозділ, з Вами зв’яжуться за вказаним Вами контактним телефоном.

2025-10-16 05:50:36 ( Гiтельмахер О.М. )

ПРОШУ ПРОВЕСТИ ПОВІРКУ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ НА ДОМУ

Доброго дня! Для замовлення послуги повірки лічильників без демонтажу, скористайтесь нижченаведеними способами комунікації: - перейдіть на сайті КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за посиланням https://vmte.vn.ua/public/consumer/request/verification і залиште онлайн-заявку; або - напишіть повідомлення у Viber за номером (098) 160-54-44; або - зателефонуйте до кол-центру (0432) 60-54-44 або (098) 160-54-44.

2025-10-13 17:20:15 ( Звягiн А.М. )

Здравствуйте. Повторно, обращаюсь к Вам с тем, что с 2024 года продолжается начисление денег за услугу, которой не пользуюсь и от которой отключен - горячее водоснабжение, так как с 2010 года, пользуюсь индивидуальным отоплением. Документы, которые Вы предлагаете предоставить в Службу сбыта, в свое время, были Вам предоставлены, как на этапе, подготовки разрешительных документов и согласования проекта индивидуального отопления, так и после осмотра комиссией выполненных работ, с составлением четырехстороннего акта: Акт об отключении квартиры от внутридомовых сетей ЦО и ГВП. Утвержденного решением межведомственной комиссии по рассмотрению вопросов отключения от сетей ЦО и ГВП. Акт был составлен в четырех экземплярах, один из которых был передан Вам, поднимите архив. Прошу ответить, что произошло с теми документами, о которых Вы говорите, и которые я предоставлял и с какой целью, мне необходимо подать заявление на отключение от услуги - ГВС, если я, согласно вышеизложенного, от нее отключен. Прошу еще раз Вас внимательно разобраться и исправить начисления за услугу, от которой отключен. С уважением.

Доброго дня! Якщо у Вас є дозвіл міжвідомчої комісії на від’єднання від послуги з постачання гарячої води і в чотирьохсторонньому Акті зазначено, що Ваша квартира від’єднана від мереж ГВП, надішліть будь ласка фото дозволу на від’єднання і Акт у застосунку Viber за номером (098)160-54-44.

2025-10-02 14:08:35 ( Денисова Д.В. )

У моїй квартирі за адресою Івана Миколайчука 11 квартира 118 технічно відсутнє гаряче водопостачання. Лічильник гарячої води показує 0, постачання послуги немає. Прошу: 1. Провести обстеження квартири та скласти акт про відсутність послуги. 2. Виключити послугу «гаряче водопостачання» з мого особового рахунку. 3. Скасувати неправомірно нараховану суму у розмірі 3151,71 грн, яка виникла внаслідок застосування нормативу.

Доброго дня! Міжповірочний інтервал Вашого лічильника гарячої води закінчився 17.12.2024р і з лютого 2025р його було знято з абонентського обліку. За цей період нарахування проводяться по загальнобудинковому лічильнику гарячої води на кількість прописаних осіб. Отже нарахування, які Ви бачите у платіжці, Вам необхідно оплатити. Також Вам необхідно повірити лічильник гарячої води та викликати контролера за телефонами (0432)60-54-44, (098)160-54-44, для взяття його на абонентський облік. Звертаємо увагу, що показники лічильників гарячої води необхідно подавати щомісяця всім споживачам без винятку, навіть тим, хто не користується послугою гарячого водопостачання, але мають такий прилад обліку у своєму помешканні.

2025-09-30 16:40:42 ( Гончарук М.П. )

Доброго дня! По даній адресі вам було відмовлено у суді у видачі судового наказу. Ви знов подаєте у суд на людину, яка там зареєстрована ,але це не власник і не споживач. Також ваш контролер бачила на власні очі що квартира після пожежі , там проживати не можливо та послуга не отримується у повній мірі так як повністю відкритий балкон на дві кімнати , так потріскані вікна. Доброго дня! КП «Вінницяміськтеплоенерго» надає послуги з постачання теплової енергії і з постачання гарячої води до будинків споживачів в повному обсязі та належної якості і нарахування за теплову енергію здійснюються відповідно до опалювальних площ приміщень. Вам необхідно відновити герметичність приміщення до опалювального сезону, щоб не відбувались втрати тепла через пошкоджені вікна і балкон. Особи, у встановленому порядку зареєстровані в квартирі на законних підставах, несуть відповідальність за зобов`язаннями з оплати наданих житлово-комунальних послуг, відповідно до частини третьої статті 9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Цим же Законом, статтею 7, регулюються Права і обов’язки споживачів. Шановні панове! Отримав Ваш лист/позов щодо сплати житлово-комунальних послуг та зобов’язання відновити герметичність квартири. Повідомляю, що я не є власником вказаної квартири та не маю жодних правовстановлюючих документів на неї. Фактично в квартирі я не проживаю, оскільки після пожежі житло є непридатним для проживання. Згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги» (ст. 7), споживачем є власник (співвласник) або наймач (орендар) житлового приміщення, який уклав договір і користується послугами. Факт моєї реєстрації у квартирі не є підставою для виникнення у мене обов’язку оплачувати житлово-комунальні послуги, що підтверджується судовою практикою Верховного Суду. Наразі квартира належала померлому власнику, відкрита спадкова справа, але право власності спадкоємцями ще не оформлено. Таким чином, до моменту прийняття спадщини відповідальна особа за утримання майна відсутня, і я як зареєстрована особа не можу нести відповідальність за нараховані послуги. Прошу врахувати вищевикладене та зняти з мене необґрунтовані вимоги щодо сплати послуг та виконання обов’язків власника квартири. Так, ст. 9 передбачає солідарну відповідальність, але лише тоді, коли існує чинний договір з власником/споживачем. У даному випадку власник помер, спадкоємці ще не прийняли спадщину, тобто обов’язки «споживача» нікому не перейшли. Я як зареєстрована особа: не є власником; не укладала договору; у квартирі не проживаю (після пожежі неможливо проживати). Тому обов’язок сплачувати послуги за ст. 9 на мене не поширюється.

Доброго дня! Вказана Вами квартира отримує послугу з постачання теплової енергії, визначення вартості якої проводиться за показниками приладу обліку теплової енергії, що встановлений на вводі в житловий будинок, пропорційно до опалювальної площі квартир (абзац 1 пункту 24 Постанови №830), відповідно до встановлених тарифів. Відповідно до п. 45.11 Постанови №1182 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води» споживач зобов’язаний інформувати виконавця протягом місяця про фактичну кількість проживаючих осіб. Відповідно до п. 44.1 постанови №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» споживач зобов’язаний забезпечити своєчасну підготовку об’єктів, що перебувають у його власності (користуванні), до експлуатації в осінньо-зимовий період. Договір між КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та споживачем є публічним договором приєднання (без обслуговування внутрішньобудинкових систем). Відповідно до п. 34 та п. 41.3. Публічного договору споживач зобов’язаний оплачувати надані послуги та вносити плату за абонентське обслуговування не пізніше останнього дня місяця, що настає за розрахунковим періодом, що є граничним строком внесення плати. Оскільки Вами порушено умови договору та накопичена заборгованість, підприємство відповідно до п. 42.5 Публічного договору звернулось до суду щодо стягнення заборгованості в примусовому порядку.