Споживачам

Порядок приєднання нових споживачів до централізованого теплопостачання від КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»

filler image

1. Технічні умови

Для приєднання нового споживача до централізованого теплопостачання фізична чи юридична особа повинна з листом чи з заявою звернутись в КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за адресою: м. Вінниця, вул.600-річчя,13 для одержання технічних умов. Технічні умови підприємство видає безкоштовно.


2. Опитувальний лист

До листа чи заяви необхідно додати опитувальнний лист, в якому вказуються розрахункові навантаження на опалення, гаряче водопостачання, вентиляцію, кондиціювання. Опитувальний лист готує проектна організація, яка має дозвільні документи на виконання проектних робіт.

3. Проектно-кошторисна документація

Після отримання технічних умов заявник звертається в проектну організацію, яка має дозвільні документи на виконання проектних робіт, для виготовлення проектно-кошторисної документації. Проектно-кошторисна документація погоджується з КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» і видається замовнику.

4. Виконання будівельно-монтажних робіт

Для виконання будівельно-монтажних робіт замовник укладає угоду з підрядною організацією, яка має дозвіл на виконання таких робіт. Будівельно-монтажні роботи проводяться за дозволом та під контролем КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Також читайте розділ:"Укладання договорів"