Де тимчасово призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання станом на 28 грудня

image

У зв’язку зі  ремонтними  роботами тимчасово  призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання  з 28 грудня за  адресами:

вул. Кн. Коріатовичів, 174 – (роботи тривають сьогодні,  28.12),

вул. М. Кішки, 40,42 – (роботи тривають сьогодні,  28.12),

3-й  пров. Глінки, 15а, 17а  –  (роботи продовжуються сьогодні,  28.12),

пров. М. Рильського, 3а – (роботи продовжуються сьогодні,  28.12).

Але звертаємо увагу, що є адреси, на які  призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання у зв’язку з постійними витоками у внутрішньобудинкових системах.

•        вул. Замостянська, 31  (проблеми має ліквідувати УК "Замостя").

 Дані проблеми мають ліквідувати управляючі компанії. Послуга у вищезазначених будинках буде відновлена після проведення відповідних робіт управляючими компаніями. Управляючим компаніям надано припис на виконання робіт.  

Дана інформація – оперативна, станом на  14:00.  Інформація буде оновлюватись у випадку появи нових даних.

Звертаємо увагу, якщо у Вашому будинку є проблеми з подачею послуги  з централізованого опалення або з централізованого гарячого водопостачання, але Вашої адреси у даному переліку немає, то необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (або голів ОСББ). Адже у будинках можуть бути проблеми з послугою у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі у зв’язку з невиконанням в повному об’ємі всіх заходів з підготовки будинку до опалювального періоду.Актуальні теми: відеороз’яснення