Будинки, де тимчасово призупинені послуги станом на 19 грудня

image

У зв’язку зі  ремонтними  роботами тимчасово  призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання за наступними адресами:

просп. Космонавтів, 64,66,68,70,72  – (роботи завершені в 14:00),

вул. А. Первозванного, 14,22 – (роботи завершені в 13:20),

вул. Кн. Коріатовичів, 185а –  (роботи триватимуть до 20.12).

У зв’язку з  проведенням   заходів  з  планового   ремонту  тепломережі  по вул. Бевза, 6,  які затверджені та погоджені  Вінницькою міською радою,  з 08:30 по 21:00  19.12.2019р.  будуть тимчасово призупинена  послуга з централізованого опалення за адресами:

вул. Бевза, 1,6,16 ,

вул. В. Винниченка,33,35

вул. Замостянська, 24,26

Але звертаємо увагу, що є адреси, на які  призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання у зв’язку з постійними витоками у внутрішньобудинкових системах.

•        вул. О. Антонова, 10 (проблеми має ліквідувати  ПП "Бокуд").

•        вул. Замостянська, 31  (проблеми має ліквідувати УК "Замостя").

 Дані проблеми мають ліквідувати управляючі компанії. Послуга у вищезазначених будинках буде відновлена після проведення відповідних робіт управляючими компаніями. Управляючим компаніям надано припис на виконання робіт.  

Дана інформація – оперативна, станом на  15:00.  Інформація буде оновлюватись у випадку появи нових даних.

Звертаємо увагу, якщо у Вашому будинку є проблеми з подачею послуги  з централізованого опалення або з централізованого гарячого водопостачання, але Вашої адреси у даному переліку немає, то необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (або голів ОСББ). Адже у будинках можуть бути проблеми з послугою у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі у зв’язку з невиконанням в повному об’ємі всіх заходів з підготовки будинку до опалювального періоду.

                                             Актуальні теми: відеороз’яснення