Будинки, де тимчасово призупинені послуги станом на 18 грудня

image

У зв’язку з  ремонтними  роботами на звернення від ТОВ «ЖЕО» тимчасово  призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання за наступними адресами:

вул. М. Литвиненко – Вольгемут, 17,24,27,30,32,40,44 – ( роботи проводить  ТОВ «ЖЕО» сьогодні,  18.12).

Але звертаємо увагу, що є адреси, на які  призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання у зв’язку з постійними витоками у внутрішньобудинкових системах.

•         вул. Келецька, 67  (проблеми має ліквідувати  УК "Господар Люкс"),

•         вул. М. Литвиненко-Вольгемут,19 (проблеми має ліквідувати  ТОВ "ЖЕО"),

•         вул. М. Кішки, 57 (проблеми має ліквідувати  ТОВ "ЖЕО"),

•          вул. Замостянська, 31  (проблеми має ліквідувати УК "Замостя").

 Дані проблеми мають ліквідувати управляючі компанії. Послуга у вищезазначених будинках буде відновлена після проведення відповідних робіт управляючими компаніями. Управляючим компаніям надано припис на виконання робіт.  

Дана інформація – оперативна, станом на 08:40.  Інформація буде оновлюватись у випадку появи нових даних.

Звертаємо увагу, якщо у Вашому будинку є проблеми з подачею послуги  з централізованого опалення або з централізованого гарячого водопостачання, але Вашої адреси у даному переліку немає, то необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (або голів ОСББ). Адже у будинках можуть бути проблеми з послугою у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі у зв’язку з невиконанням в повному об’ємі всіх заходів з підготовки будинку до опалювального періоду.Актуальні теми: відеороз’яснення