Не поповнюйте список боржників! Сплачуйте за спожите вчасно!

image

Вже останній місяць 2019 року перетнув свій екватор, але ще є час для завершення всіх справ. Зокрема, не забудьте розрахуватися з боргами, щоб переступити поріг Нового року з чистого листа.

Для всіх комунальних підприємств, зокрема і для КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», тема боргів вкрай болюча. Станом на 17 грудня населення боргує понад 150 млн гривень. Щодо поточних нарахувань, то  споживачі сплатили лише 25 %.

 Але навіть попри заборгованість населення теплопостачальне надає якісні послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання своїм споживачам.

Ми вдячні всім відповідальним споживачам, хто сумлінно сплачує нарахування, і вкотре наголошуємо боржникам на необхідності розраховуватися за послуги вчасно та в повному обсязі.  

 Вкотре нагадуємо: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця. А сьогодні на календарі вже 17-те число!

Тож відповідально ставтеся до сплати за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Нехтування платіжками призводить до накопичення боргу і в такому випадку підприємство змушене звертатися до суду для стягнення з неплатників коштів у примусовому порядку.Актуальні теми: відеороз’яснення