Вінниця - перше місто України, яке отримало Європейську енергетичну відзнаку

image

Днями Міжнародний офіс Європейської енергетичної відзнаки повідомив, що Вінниця успішно пройшла сертифікацію за системою «Європейська енергетична відзнака», ставши першим містом України, яке отримало таку нагороду. Вручення відзнаки відбудеться у червні, коли у місті проходитиме Європейський тиждень сталої енергетики.?

Європейська енергетична відзнака (ЄЕВ) – це міжнародний інструмент підтримки міст, націлених на стійку енергетичну політику та міський розвиток шляхом раціонального використання енергоресурсів та збільшення частки відновлювальних джерел в енергетичному балансі міста. На сьогодні більше 1200 міст з 12 країн світу беруть участь у ЄЕВ, більше 600 з яких вже отримали цю відзнаку. Вона була започаткована Швейцарською Конфедерацією у 1988 році та швидко зарекомендувала себе як якісна система управління в сфері енергетичної політики муніципалітетів.

Сьогодні Вінниця стала першим містом в Україні та поки що єдиним на пострадянському просторі, яке отримало Європейську енергетичну відзнаку.

«Ми вітаємо Місто Вінницю з успішним проходженням сертифікації за системою «Європейська енергетична відзнака» (перше в Україні) і його зразковою енергетичною політикою та зобов’язаннями. Громади, що відзначені Європейською енергетичною відзнакою, є прикладом потенціальної місцевої енергетичної політики. Вони служать в якості моделей для наслідування для багатьох інших громад в різних європейських країнах. Бажаємо Вам подальших успіхів у реалізації Вашої енергетичної політики», - зазначила у своєму листі Корнелія Брандес - керівник Форуму Європейської енергетичної відзнаки.@#@#@Актуальні теми: відеороз’яснення