І знову пошкодження ізоляційного покриття!

image

   З метою покращення послуг з теплопостачання КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» було виконано роботи із заміни ізоляційного покриття  надземних (повітряних) трубопроводів великих діаметрів із використанням покриття з ефективними теплоізоляційними матеріалами та низьким коефіцієнтом теплопровідності.
   Станом на 23грудня вже завершені роботи на території Насіннєвого заводу, що по вул. Лебединського. Дана тепломережа є теплопостачальною артерією для ТЕЦ-1. Протяжність трубопроводів тепломережі  - 1400 метрів, діаметр  - 273 мм.
Що ж до трубопроводів вздовж залізничного полотна в районі вулиці Могильчака, то тут робота ускладнюється через хуліганські дії невідомих осіб.
    Як раніше повідомлялося, під час проведення робіт було здійснено пошкодження 6-ти метрів першого шару ізоляційного покриття. Це сталося в ніч з 30 листопада на 1 грудня. Звісно така ситуація змусила залучити додатковий час та кошти на відновлення покриття.
Нажаль, цей випадок не став поодиноким. Так, в ніч з 22 на 23 грудня знову зруйновано верхній шар – фольгоізолу та пошкоджено середній шар - поліуритан.
    Такі дії призводять до фінансових збитків підприємства та створюють перешкоди для надання якісних послуг для мешканців міста.
     Утеплення трубопроводів дає можливість покращувати якість послуг, зменшуючи втрати теплової енергії. Очевидців просимо повідомляти про факти порушення теплоізоляційного покриття надземних мереж чи інші порушення, адже це є майно вінницької громади, а відтак кожного із нас.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Актуальні теми: відеороз’яснення