Переступіть поріг Нового 2017-го року без боргів!

image

   Ми не ходимо до магазину ні по гарячу воду, ні по теплову енергію чи інші комунальні послуги. Це «товар», який сам приходить у домівки. Але не всі  розуміють, що за такі зручності необхідно платити, при чому – робити це вчасно.

   Борги населення за комунальні послуги – найболючіша тема для комунальників, зокрема для КП ВМР Вінницяміськтеплоенерго.

   Варто розуміти, що перебіг  опалювального сезону залежить від дотримання платіжної дисципліни, своєчасних розрахунків і  відповідальності жителів міста. За умови неокупності діючих тарифів, важко забезпечити надійне функціонування підприємства і цілодобове якісне надання послуг.

   Станом  на 21 грудня 2016 року заборгованість серед населення – 28 млн. 354тис. грн. Проте, незважаючи на боржників, «ВМТЕ» надає якісні послуги, аби у домівках вінничан було тепло та затишно!

   Нагадуємо, що несплата заборгованості  за надані послуги централізованого опалення у відповідні строки згідно із чинним законодавством тягне за  собою звернення підприємства до суду та винесення рішення про стягнення із споживача основної заборгованості, 3%  річних, інфляційних втрат та витрат  по сплаті судового збору, що значно збільшує суму заборгованості. Будьте відповідальними і своєчасно розраховуйтесь за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання!

   КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вкотре звертається до своїх споживачів: усім сумлінним дякує за свідоме відношення та розрахунки, а горе-платникам нагадує – сплатіть за спожите! Переступіть поріг Нового 2017-го року без боргів!Актуальні теми: відеороз’яснення