Розрахуватися за спожиті послуги – справа номер один у новорічному списку!

image

   Опалювальний сезон 2016-2017р. у розпалі! КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» працює на повну потужність, аби у ваших домівках було тепло та затишно! Ми ставимося відповідально до своєї роботи і обов’язків перед вами, тому просимо, щоб і ви виконували свої обов’язки: розраховуйтеся за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання вчасно! Тим більше, нині є чимало зручних способів оплати, зокрема онлайн-сервіс https://pay.vn.ua/. Тут можна розрахуватися за послуги не виходячи з дому. 

     Ситуація з боргами населення перед тепловим підприємством залишається проблемною. Зараз більше 3 тисяч гривень боргу має 6% споживачів, ще 5% – понад 5 тисяч гривень, а 4% винні за тепло понад 10 тисяч гривень. Борги нікуди не зникнуть. Якщо ви не можете погасити одразу увесь борг, ми підемо на зустріч та реструктуруємо заборгованість.

     Звертаємо увагу, що порушникам платіжної надсилаються попередження, якщо ж справа доходить до суду, тоді на підставі судових рішень здійснюється примусове стягнення заборгованості.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» нагадує, що борги нікуди не зникнуть! Якщо ж у вас немає змоги погасити борг одним платежем, ми готові піти вам на зустріч, реструктурувавши заборгованість! 

    Напередодні новорічних свят разом із традиційними витратами не забудьте додати у список обов’язкову сплату комунальних послуг!Актуальні теми: відеороз’яснення