КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконує роботи з теплоізоляції трубопроводів

image

Забезпечення якісного теплоізольованого покриття на ділянках трубопроводів – один із пріоритетних напрямів роботи теплових підприємств для зменшення втрат теплової енергії.

Так, з метою покращення послуг з теплопостачання КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконує роботи з відновлення існуючого теплоізольованого покриття на ділянках трубопроводів.

Протягом міжопалювального сезону теплове підприємство всі сили спрямовувало на монтаж трубопроводів з ефективним покриттям поліуретану  на котельні по вул. Зулінського.

Можливість відновлювати пошкоджені ізоляційні покриття у підприємства з’явилася після початку опалювального сезону, коли звільнилися ремонтні бригади та надійшли кошти з нарахувань послуг за теплопостачання. 

Тож, одним із першочергових напрямів роботи визначили повну  заміну ізоляційного покриття  надземних (повітряних) трубопроводів великих діаметрів з використанням ізоляційного покриття з ефективними теплоізоляційними матеріалами та низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Для початку обрали найбільш проблемну ділянку протяжністю 800 метрів з надземним трубопропроводом діаметром 530 мм від ТЕЦ-1, що проходить вздовж залізничного полотна. Заміна ізоляції передбачає зняття аварійного покриття, нанесення гідроізоляційного покриття на поверхню труб з наступною ізоляцією двома шарами пінополіуретану. Нанесені шари ізоляції захищені від зовнішніх опадів покриттям із фольгаізолу.

Паралельно з вказаною ділянкою, ведуться роботи з підготовки до нанесення на поверхню ізоляційного шару на поверхню труб по території Насіннєвого заводу, що по вул. Лебединського. Дана тепломережа є теплопостачальною артерією для ТЕЦ-1. Протяжність трубопроводів тепломережі  - 1400 метрів, діаметр  - 273 мм.

Роботи на території Насіннєвого заводу заплановано виконати до 1.12.2016 року, а вздовж залізничного полотна – до 15.12.2016 року. Загалом до 15.12.2016 року планується заміна теплоізоляційного покриття на трубах протяжністю 2200 метрів. Роботи здійснюються за кошти КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Вартість  – близько 2 млн гривень.

Виконання даних робіт дає можливість покращувати якість послуг, зменшуючи втрати теплової енергії.Актуальні теми: відеороз’яснення