У «Вінницяміськтеплоенерго» відбулося показове протиаварійне тренування

image

У  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  відбулося показове протиаварійне тренування на тему: «Практичні дії обслуговуючого персоналу котельні у разі вибуху газоповітряної суміші в котлі котельні»

Краще попередити надзвичайну ситуацію, ніж ліквідовувати її наслідки. Саме тому періодично проводяться відповідні тренування та навчання.
Так, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» спільно з міськими оперативно-рятувальними підрозділами, відділом оперативного реагування та з відділом екстреної медичної  допомоги провели показове протиаварійне тренування з метою своєчасного реагування на можливі аварії  та надзвичайні ситуації техногенного характеру на об’єктах підприємств.
Тренування проводили на території котельні ПТВМ-30М по вул. 600 річчя, 13. Випрацьовували практичні дії обслуговуючого персоналу котельні у разі вибуху газоповітряної суміші в котлі котельні.
Залучили комісію з питань надзвичайних ситуацій, начальників формувань цивільного захисту, газову службу та майстрів котелень підприємства.
Перевіряли схему оповіщення керівного складу та керівників об’єктових формувань цивільного захисту, відпрацьовували дії обслуговуючого персоналу котельні на початковому етапі аварії, а також надавали домедичну допомогу потерпілим на місці аварії.
Один із важливих аспектів тренувань – відпрацювання взаємодії з оперативними службами міста.
Всі дії, як зі сторони працівників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», так і представників відповідних служб, які брали участь у тренуванні, виконувались злагоджено, відповідно до планів ліквідації аварійних ситуацій.

 

                                               Актуальні теми: відеороз’яснення