КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» готове до опалювального сезону!

image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» готове до опалювального сезону!

 6 жовтня вінницькі телевізійники завітали до КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» , аби з’ясувати готовність теплового підприємства до опалювального сезону 2016-2017рр. Найбільше медійників цікавили об’єми виконаних робіт і коли буде тепло у домівках вінничан.

« Подача теплової енергії планується згідно із визначених норм, тобто за середньодобової температури зовнішнього повітря нижче ніж +8°С протягом трьох діб»,  - повідомив головний інженер Максим Білик.

У міжопалювальний сезон підприємство виконало ряд робіт із підготовки теплового господарства до роботи взимку згідно із запланованим графіком, а саме: відремонтовано 37 котелень, 73центральних теплових пункти (ЦТП),178 індивідуальних теплових пункти (ІТП), 1325 теплових камер (ТК). Також проведено гідравлічне випробування 174.587 км теплових мереж.

Локація зустрічі з медіа  – котельня по вул. Зулінського, 9, обрана не випадково, саме цей об’єкт буде оновлено в рамках проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського  – Київська». На даний момент замінено теплові мережі загальною протяжністю 8,8 км у двотрубному прокладанні з використанням попередньо ізольованих трубопроводів та встановлено 68 індивідуальних теплових пунктів. Далі теплове господарство працюватиме над реконструкцією газової котельні та будівництвом твердопаливної потужністю 3,3 МВт.

Нагадаємо, що впродовж 2013-2016 рр. КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та Вінницька міська рада за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації успішно впроваджує  «Проект з енергоефективності у м.Вінниця», відповідно до якого вже виконано роботи у районах К.Маркса – Баженова.

Також КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вкотре звертається до своїх  споживачів: будьте свідомими й відповідальними та сплачуйте за послуги вчасно!

       Актуальні теми: відеороз’яснення