Увійдіть у Новий рік без боргів! Сума боргу надзвичайно критична! 96 мільйонів!

image

2018 рік вже підходить до завершення, тому радимо всім споживачам перевірити власні рахунки і якщо є борг за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», сплатіть його! Переступіть поріг Нового року без боргів!

Станом на 22 грудня населення боргує понад 96 млн гривень! Серед них понад 30 мільйонів несплачених нарахувань за листопад, які споживачі мали б сплатити до 20 грудня.

Підприємство дякує всім свідомим споживачам, які сплачують за послуги справно, а боржникам наголошуємо, що за послуги потрібно сплатити! Накопичені борги не зникнуть, а з 2019 року ще й зростуть!

З 1 січня 2019 року вводиться пеня за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг. За кожен день затримки з оплатою нараховуватиметься пеня в розмірі 0,01%. Таку санкцію передбачено законом «Про житлово-комунальні послуги». Нарахування пені починатиметься з першого робочого дня після 20 числа (крайній термін сплати за комунальні послуги).

До боржників підприємство змушене застосовувати радикальні дії, адже сума боргу надзвичайно критична!  

96 мільйонів боргу -  це надзвичайно велика сума. За ці гроші теплопостачальне підприємство могло б зробити в рази більше заходів, спрямованих на якість послуг. За 60 млн можна провести реконструкцію близько 15 км теплових мереж у двотрубному виконанні або ж можна становити понад 100 індивідуальних теплових пунктів по гарячому водопостачанню.

Саме тому КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» доводить і доводитиме справи по боржниках до суду, відповідно до рішень суду державна виконавча служба стягуватиме борги в примусовому порядку. Мова може йти і про відчуження майна, а також про за діяння колекторів. Тож, наголошуємо на необхідності негайно сплатити всі борги!   Не йдіть у Новий рік з боргами! Відповідно до чинного законодавства споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця.

 

Зі своєї сторони, ми виконуємо всі необхідні роботи, щоб у помешканнях вінничан було затишно і комфортно. Тож закликаємо і вам не нехтувати рахунками і розраховуйтеся за спожите! Будьте відповідальними споживачами!Актуальні теми: відеороз’яснення