КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить роз’яснювальні роботи з боржниками!

image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно виконує всю необхідну роботу, щоб споживачі отримували послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Однак, є категорія споживачів з незадовільною платіжною дисципліною, що негативно позначається на загальній картині розрахунку споживачів з підприємством в цілому.

Теплопостачальне підприємство постійно проводить роз’яснювальні роботи з боржниками. Зокрема, влаштовує обходи по домівках вінничан, які мають чималі борги, аби з’ясувати причини несплати рахунків та попередити їх про необхідність погасити заборгованість. Так, один із таких обходів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» провело 18 грудня, долучились і вінницькі телевізійники.

Під час обходів боржникам нагадують, яку суму вони заборгували за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання та закликають якомога швидше сплатити рахунки. Якщо ж у боржників немає можливості сплатити всю суму одразу, представники підприємства розповідають про можливість реструктурувати заборгованість. Для цього потрібно укласти договір з КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», що передбачає сплату боргу рівними частинами (разом із поточними нарахуваннями) протягом визначеного періоду. На сьогодні на підприємстві укладено 207 договорів на реструктуризацію заборгованості на загальну суму понад 1 млн 348 тисячі гривень.

Однак, боржникам наголошували і на тому, якщо вони й надалі нехтуватимуть обов’язком розраховуватися за комунальні борги,  підприємство застосовуватиме радикальні дії – доводитиме справу до суду. Згідно з чинним законодавством після відповідного судового рішення зі злісних неплатників борги стягуватимуть у примусовому порядку.

 

news

news

news

news

news

news

 Актуальні теми: відеороз’яснення