Працюємо над реконструкціями тепломереж міста

image

   В рамках підготовки до опалювального сезону 2023-2024 рр., відповідно  до затвердженого Комплексного плану організаційно-технічних заходів підготовки теплового господарства, продовжуємо проводити роботи з реконструкції тепломереж на кількох ділянках.

   На фото ділянки: по проспекту Космонавтів, вул. Заболотного та вул. Д. Майбороди.

   До речі, по вул. Заболотного залишилось лише відновити асфальтобетонне покриття та благоустрій. А на ділянках по проспекту Космонавтів та вул. Д. Майбороди поетапно продовжують виконувати заміну аварійних та  зношених труб магістральних тепломереж на сучасні, попередньо ізольовані з низькою теплопровідністю, завдяки чому мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії від джерела до споживача.
   Станом на сьогодні, з початку міжопалювального періоду, роботи з реконструкції тепломереж були виконані на 5 ділянках, загальна протяжність яких у двотрубному виконанні  становить 831 м. А цьогоріч заплановано замінити майже 3,4 км аварійних трубопроводів на 18 ділянках.   
   Роботи з реконструкції аварійних тепломереж виконуються задля надання сталих та якісних послуг споживачам КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» у холодну пору року.
   Виконання таких робіт неможливе без тимчасового відключення будинків від послуги з постачання гарячої води. Перепрошуємо за тимчасові незручності і дякуємо за розуміння.

image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення