Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства!

image

  Щороку, в третю неділю березня, своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства тa побутового обслуговування населення. Це свято є професійним і для
КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».
   Понад рік в Україні триває повномасштабна війна, але всупереч важким умовам, підприємство працює в посиленому режимі. Попри дефіцит кадрів (багато наших працівників взяли до рук зброю і захищають Україну від загарбників), у міжопалювальний період була виконана ретельна підготовка до опалювального періоду, який передбачався як найскладніший за часів незалежності України, впроваджено заходи з енергоефективності. У цей складний та непередбачуваний опалювальний період, наші працівники опанували нові навики роботи у випадках виникнення надзвичайних ситуацій і цілодобово несуть варту на своїх робочих місцях заради того, щоб мешканці міста були забезпечені теплом і гарячою водою.
   Сьогодні, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства, на підприємстві відбулись урочистості і 26-ти працівникам КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», які 15 років працюють на підприємстві, було присвоєно звання "Заслужений працівник підприємства" та нагороджено Відзнаками та Почесними грамотами «За багаторічну сумлінну працю і активну участь у громадському житті колективу».
     Надзвичайно приємно, що другий рік поспіль колектив КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», а це щоденна праця тисячі працівників, отримав Подяку від Вінницької міської ради та її виконавчого комітету «За вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства, високу професійну майстерність та плідну працю».
    Також від Вінницької міської ради та її виконавчого комітету троє працівників підприємства отримали Подяки і премії. Ще троє працівників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» були нагороджені Вінницькою обласною військовою адміністрацією Почесними грамотами.
   Відзначимо, що всі працівники нашого підприємства віддані своїй справі і кожного дня старанно та відповідально, професійно та наполегливо виконують свою роботу, працюють саме на результат, втілюючи у життя гасло - МИ НЕСЕМО ЛЮДЯМ ТЕПЛО! 
   Вітаємо всіх працівників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та всіх працівників житлово-комунального господарства тa побутового обслуговування населення з професійним святом!
    Бажаємо Перемоги України, мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку, професійних успіхів і нових трудових досягнень! 
    Все буде Україна!

image image image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення