У вихідні дні ремонтні бригади КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» продовжували працювати над перепідключенням будинків споживачів з залежної схеми теплопостачання на незалежну

image

   Пам’ятаєте, коли у листопаді-грудні минулого року, після ракетних атак окупантів по об’єктам енергосистеми України, почали застосовуватись погодинні обмеження електропостачання?
   Тоді, у зв’язку з такими обмеженнями, в деяких мікрорайонах міста була несинхронізованість у відключенні електроенергії у межах одного мікрорайону – в одну чергу відключалась котельня, в іншу чергу – індивідуальний тепловий пункт (ІТП), встановлений у будинку. Як наслідок, мешканці цих мікрорайонів скаржились на відсутність тепла у квартирах.
   Нагадаємо, що для отримання сталих послуг з теплопостачання мають працювати і котельня і ІТП, адже подача теплоносія відбувається від котельні, відповідно до режимних карт роботи теплової мережі, на будинки споживачів, де встановлені сучасні системи опалення у вигляді індивідуальних теплових пунктів (ІТП). 
  Обладнання ІТП автоматично регулює подачу теплоносія на будинок в залежності від температури зовнішнього повітря, тим самим зменшуючи споживання тепла та відповідно нарахування за послугу з постачання теплової енергії. Тобто, котельня нагріває теплоносій, ІТП регулює його подачу.
   «У грудні, для вирішення ситуації, підприємство вимушено виконало переобладнання індивідуальних теплових пунктів в цих мікрорайонах - переналаштували подачу тепла напряму від котельні на будинки споживачів. Таким чином, в холоди, мешканці були забезпечені сталою послугою з теплопостачання, - розповів генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик.
  - Наразі надворі потеплішало, погодинних обмежень електропостачання немає, тому маємо повернутись до погодозалежного регулювання теплоносія. Та і самі мешканці нарікають, що у квартирах стало спекотно. Тому, ремонтні бригади, у стислий термін, мають виконати роботи по відновленню роботи індивідуальних теплових пунктів, які будуть регулювати подачу теплоносія на будинки споживачів, відповідно до температури зовнішнього повітря».

image image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення