Проведення навчань, інструктажів та перевірки знань з охорони праці

image

   Належна організація охорони праці на підприємствах повинна відповідати вимогам нормативно-правових актів та забезпечувати заходи профілактики та запобігання виробничому травматизму й професійній захворюваності. Особливої актуальності дотримання правил з охорони праці на підприємствах, зокрема критичної інфраструктури, набули в умовах воєнного часу.
   В КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно проводяться інструктажі, навчання та перевірка знань з охорони праці з майстрами, слюсарями, електрогазозварниками, будівельниками, електриками та іншими робітниками.  
    Нині навчання було проведено під час повітряної тривоги у сховищі підприємства.

Основні питання, які були розглянуті:
- знання нормативно-правової бази з охорони праці;
- запобігання вибухонебезпеки і вибухозахисту;
- дії під час пожежної небезпеки;
- надання першої медичної допомоги;
- дотримання правил безпеки під час використання електроприладів;
- вимоги щодо використання паливо-мастильних та хімічних речовин.

   Робітників навчали діям у разі виникнення аварійних ситуацій та як правильно надавати першу медичну допомогу потерпілим, у випадку виникнення нещасних випадків.
  Адже від навиків, досвіду та знань з питань охорони праці залежить прийняття вірних рішень при непередбачуваних обставинах для збереження життя та запобіганню нанесення матеріальних збитків підприємству.
   В КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» прискіпливо відносяться до того, наскільки працівники підприємства обізнані в питаннях охорони праці і тому, після проходження навчань, здійснюється перевірка рівня отриманих знань відповідно до нормативно-правових актів та навиків, набутих під час таких навчань.

image imageАктуальні теми: відеороз’яснення