Допомога від американських донорів триває!

image

 Продовжується тісна співпраця між КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та #USAID_Проєкт_енергетичної_безпеки (ПЕБ) щодо отримання технічної допомоги в рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю.
     Днями на підприємство було здійснено поставку сталевих електрозварних труб довжиною понад 500 метрів, а також 34 генератори, з яких 30 були призначені для однієї з прифронтових областей.
    Зазначимо, що наше  підприємство не тільки отримує від донорів технічну допомогу, а і виступає своєрідним хабом для області, яка знаходиться в безпосередній близькості до зони бойових дій. З міркувань безпеки (щоб росіяни не володіли інформацією) та тактовності, ми не оприлюднюємо назву області, яка наразі стійко та впевнено є щитом для нашої країни.
      Отож, з метою підтримки та допомоги такій прифронтовій області, на території нашого підприємства для всіх генераторів місцевою сервісною компанією було здійснено сервісне обслуговування, тестування та перший пуск. Відтак, 30 генераторних установок були передані прифронтовій області вже в робочому стані та готові до використання.
    Технічна допомога, яку отримує КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», дозволить оперативно усувати пошкодження на магістральних теплових мережах та надає можливість під час відсутності електроенергії надавати споживачам сталі послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення