Розраховуйтесь за тепло та гарячу воду! Підтримаємо критичну інфраструктуру разом!

image

  Проживаємо 349 день повномасштабної війни в Україні. Кожного дня ми маємо бути стійкими, мати витримку, ще більшу ніж на початку війни і діяти - раціонально та розсудливо. Головне пам’ятати, що кожен може і має бути причетним до спільної перемоги над ворогом.
  Важливо визначити для себе пріоритети - це стосується і вчасної оплати за комунальні послуги, зокрема за послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води.
  Не ігноруйте платіжки, адже кожен не оплачений рахунок збільшує заборгованість перед теплопостачальним підприємством, яка наразі становить майже 175 млн. грн.
  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» працює в посиленому режимі, забезпечуючи містян життєво важливими послугами – теплом та гарячою водою. Також підприємство має вчасно оплачувати податки, розраховуватись за воду і паливно-енергетичні ресурси – газ та електроенергію, тим самим підтримуючи роботу критичної інфраструктури та економіку країни.
  Тож наразі кожен споживач має доєднатись і розрахуватись за комірне! Критична інфраструктура повинна працювати!
  Тому, якщо ви ще не оплатили за тепло і гарячу воду – зробіть ЦЕ!  Плануйте свій бюджет так, щоб кожна гривня була витрачена раціонально та за напрямком!

  Разом переможемо! Все буде Україна!Актуальні теми: відеороз’яснення