Вже з січня КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» почало здійснювати заміну аварійних тепломереж на двох ділянках

image

 Не очікуючи завершення опалювального сезону, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало роботи з реконструкцій аварійних ділянок тепломереж у двох мікрорайонах міста – на Замості та на Слов’янці.
  Попри складнощі, зумовлені воєнним станом, важким економічним та фінансовим становищем в країні, важкими погодними умовами, адже на дворі зима, ремонтні бригади розпочали виконання ремонтних робіт по заміни застарілих, аварійних та зношених трубопроводів на нові попередньо ізольовані. 
  Адже реконструкції тепломереж та мереж гарячого водопостачання сприяють зменшенню втрат теплової енергії та заощаджують кошти підприємства, а споживачі отримують сталі послуги.
 Тож було прийняте рішення не втрачати часу і розпочати виконання робіт із заміни аварійних тепломереж взимку, щоб мати можливість зробити якомога більше із запланованого на 2023 рік у міжопалювальний період.
 На одній з ділянок буде прокладено 48 м нової магістральної тепломережі з попередньою ізоляцією в двотрубному виконанні.
  Зауважимо, що роботи сплановано і організовано таким чином, що споживачів не відключатимуть від послуг з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води.
   Працюємо задля Перемоги!  


image imageАктуальні теми: відеороз’яснення