Вчасний розрахунок за спожиті послуги - важливий!

image

   КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» дякує всім, хто вчасно розраховується за спожиті послуги!
  Надійна та безперебійна робота підприємства, в тому числі, залежить від вчасного та повного розрахунку споживачів.
  Адже розрахунок споживачів за послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води вкрай важливий для того, щоб підприємство  розраховувалось за ресурси (газ, тверде паливо, електроенергія), які необхідні для виробництва теплової енергії, сплачувало податки, виплачувало заробітну плату працівникам, закуповувало необхідні матеріали та реагенти для безперебійної роботи підприємства.
  Нагадуємо, що оплачувати за спожиті послуги необхідно щомісяця, не пізніше останнього дня місяця, що настає за розрахунковим!
 Нині сплачувати за комунальні послуги досить зручно за допомогою онлайн-сервісів.  Це передусім економить ваш час. Для здійснення фінансових операції онлайн потрібно мати лише доступ до мережі інтернет і платіжну картку.
 Тому закликаємо наших споживачів бути відповідальними та кожного місяця в повному обсязі розраховуватись за спожиті послуги, щоб не накопичувати боргів!
  Лише в єдності та підтримці один одного ми подолаємо всі складнощі та стійко пройдемо цей важкий опалювальний період.Актуальні теми: відеороз’яснення