23 січня: адреси, на які тимчасово призупинені послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води

image

  Аварійними бригадами КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконуються ремонтні роботи на тепломережах, індивідуальних теплових пунктах (ІТП) та центральних теплових пунктах (ЦТП), тому тимчасово призупинені послуги на деякі будинки за адресами:

- з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води:
вул. Стельмаха, 47, 49, 51, 53, 53а.

- з постачання гарячої води:
вул. Стрілецька, 18;
вул. Пирогова, 112а;
вул. Келецька, 17, 22;
вул. М. Малишенка (кол. Короленка), 35, 40.  

  Просимо з розумінням поставитись до тимчасового відключення від послуги, адже без цього виконувати ремонтні роботи не можливо.

 Нагадуємо, що послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води тимчасово призупиняються лише у випадку аварійних ситуацій.

  Звертаємо увагу, якщо у вашому будинку є проблеми з послугами щодо постачання теплової енергії та з постачання гарячої води, але вашої адреси у переліку відключень немає, необхідно звертатис, в першу чергу, до управляючих компаній (житлово-експлуатаційних об’єднань чи голів правлінь ОСББ). Адже в будинках можуть бути проблеми з послугами у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі, за які відповідають саме управляючі компанії /житлово-експлуатаційні об’єднання/ правління ОСББ.

  Дана інформація – оперативна. Інформація оновлюватиметься  у випадку появи нових даних.Актуальні теми: відеороз’яснення