На які адреси тимчасово призупинено послугу з постачання гарячої води 19 січня

image

  Аварійними бригадами КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконуються ремонтні роботи на тепломережі, індивідуальних теплових пунктах (ІТП) та центральному тепловому пункті (ЦТП), тому тимчасово призупинено послугу з постачання гарячої води на деякі будинки за адресами:
- вул. Стрілецька, 18, 20, 24;
- вул. А. Первозванного, 2;
- вул. Вчительська, 14;
- вул. Ак. Янгеля, 15;
- вул. Запорізька, 20а.
  Просимо з розумінням поставитись до тимчасового відключення від послуги, адже без цього виконувати ремонтні роботи не можливо.
 Нагадуємо, що послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води тимчасово призупиняються лише у випадку аварійних ситуацій.
  Звертаємо увагу, якщо у вашому будинку є проблеми з послугами щодо постачання теплової енергії та з постачання гарячої води, але вашої адреси у переліку відключень немає, необхідно звертатис, в першу чергу, до управляючих компаній (житлово-експлуатаційних об’єднань чи голів правлінь ОСББ). Адже в будинках можуть бути проблеми з послугами у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі, за які відповідають саме управляючі компанії /житлово-експлуатаційні об’єднання/ правління ОСББ.

   Дана інформація – оперативна. Інформація оновлюватиметься  у випадку появи нових даних.Актуальні теми: відеороз’яснення