На території КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відбулося спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту

image

   В Україні триває страшна безпощадна, жорстока війна. Рівень загрози обстрілів та потрапляння ракет в об’єкти цивільної та критичної інфраструктури - вкрай високі у кожному місті нашої держави. Тому навчання з цивільного захисту, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, наразі вкрай важливі.  

   Такі навчання з працівниками КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  проводиться для того, щоб підвищити рівень безпеки підприємства та для стабілізації стану цивільного захисту та безпеки життєдіяльності як на виробництві, так і в побуті. Нині, коли рівень небезпеки у зв’язку з війною критично високий, такого роду навчання суттєво необхідні для збереження власного життя та для отримання інформативно-практичних знань щодо надання першої допомоги собі та оточуючим людям.

   Саме тому, у період 24-25 листопада на КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» було проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на тему: «Організація захисту працівників підприємства та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів». 

  Навчання відбувалось в два етапи: 24 листопада у конференц-залі КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відбулось засідання штабу керівництва навчанням з приводу організації проведення практичного навчання співробітників, а сьогодні, 25 листопада,  відбувся практичний етап, де кожен працівник мав змогу отримати практичні та теоретичні знання щодо виконання заходів по запобіганню надзвичайних ситуацій.

   Відтак, практично відпрацьовано злагодженість дій ДСНС у Вінницькій області та працівників підприємства, які впоралися з поставленими завданнями.

   Після ліквідації умовної надзвичайної ситуації, всі охочі працівники підприємства мали змогу потренуватися користуватися вогнегасниками. Це робили на території складу підприємства, який знаходиться під відкритим небом, під керівництвом організаторів навчань.

    Один із важливих аспектів навчань – відпрацювання взаємодії з оперативними службами міста. Тож всі дії, як зі сторони працівників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», так і оперативно-рятувальної служби, які брали участь у навчанні, виконувалися злагоджено, відповідно до плану ліквідації надзвичайних ситуацій.

image image image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення