КП ВМР

image

Нині під ворожими атаками знаходиться вся Україна! Всі підприємства критичної інфраструктури цілодобово працюють в посиленому режимі, оперативно реагують та діють у  нестандартних ситуаціях. Важко всім, але опускати руки не варто: всі негаразди рано чи пізно закінчуються.

Не зважаючи на важкі обставини, зумовлені війною, несприятливі погодні умови та, іноді, на перешкоди з доступом до аварійних ділянок,  ремонтні бригади КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» оперативно виїжджають на ділянку, де стався аварійний порив, ліквідовують його і  послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води у домівках вінничан відновлюються.

Одна з ділянок, де виконувались аварійні ремонтні роботи на тепломережі – вул. Стельмаха. Тут замінили 24 м аварійної зношеної тепломережі у двотрубному прокладанні на нові трубопроводи.

Шановні споживачі, просимо з розумінням ставитись до тимчасових відключень від послуг та до незручностей, пов’язаних з виконання ремонтних робіт. Адже такі роботи виконуються задля того, щоб мешканці міста були у теплі та комфорті.  

image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення