КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» отримало Акт готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2022-2023 рр.

image

   Щороку КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить підготовку до опалювального сезону, яка триває з квітня по жовтень.

   За цей час підприємство, відповідно до затвердженого Комплексного плану організаційно-технічних заходів підготовки теплового господарства, здійснює роботи з реконструкцій аварійних мереж, проводить ремонт та технічне обслуговування обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер, проводить заходи з підвищення енергоефективності.

  Під час міжопалювального періоду у 2022 році теплопостачальне підприємство провело ремонтно-профілактичні та налагоджувальні роботи у всіх 48 котельнях, 63 центральних теплових пунктах, 418 індивідуальних теплових пунктах та у 1445 теплових камерах. Одночасно відбулися гідравлічні випробування теплових мереж, загальною протяжністю 175 км у двотрубному виконанні. Були проведені роботи з планової повірки приладів обліку теплової енергії, природного газу, електричної енергії та холодної води. Роботи з реконструкції тепломереж було проведено на 16 ділянках, і до речі, на 6 ділянках роботи  із заміни аварійних мереж наразі ще тривають.

   Цьогоріч готовність до початку опалювального періоду 2022-2023 рр. відбувалась у важких умовах воєнного часу. Але КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», не зважаючи на складні обставини, зуміло гідно підготуватися до початку опалювального сезону на 100% і за результатами перевірки, яка проводилась з 13 по 15 вересня за участю представників Управління Держенергонагляду у Вінницькій області, відповідно до “Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. за № 620/378, отримало Акт готовності до роботи в опалювальний період 2022-2023 рр.

   Також зауважимо, що теплопостачальне підприємство не зупиняється на досягнутому і вже розпочинає формувати Комплексний план організаційно-технічних заходів на 2023 рік щодо удосконалення технології теплопостачання та підготовки теплового господарства підприємства до роботи в осінньо - зимовому періоді 2023-2024 рр.

    Адже життя триває і ми повинні будувати плани та реалізовувати їх вже сьогодні, щоб після Перемоги над ворогом наша країна мала майбутнє.Актуальні теми: відеороз’яснення