Опломбування та розпломбування приладів обліку гарячої води – як викликати контролера

image

Контролери КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», по заявкам споживачів, здійснюють розпломбування та опломбування індивідуальних приладів обліку гарячої води.  Вартість послуги з розпломбування одного приладу обліку становить 31 грн(з ПДВ), вартість послуги з опломбування одного приладу обліку – 36 грн (з ПДВ).

Оформити заявку на виклик контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» можна:

  • за номерами телефонів кол-центру: (0432) 60-54-44 або (098) 160-54-44;
  • через Viber або Telegram, у режимі повідомлень, за номером: (098) 160-54-44;
  • в чат-боті ВMTE в Telegram обрати відповідну функцію;
  • залишити онлайн-заявку на офіційному сайті підприємства за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html.  

При оформленні заявки будь-яким способом вам повідомлять день приходу контролера та нададуть рахунок на оплату за послугу. 

Звертаємо увагу, що онлайн-заявка на виклик контролера опрацьовується протягом двох робочих днів (врахуйте, що п’ятниця, субота та неділя – вихідні дні у міжопалювальний сезон). При створенні заявки обов’язково зазначайте коректну електронну адресу, адже саме на зазначену вами адресу, буде відправлено відповідь щодо дня приходу контролера і рахунок, який необхідно буде оплатити. Перевіряйте також папку "спам", тому що були випадки, коли лист потрапляв саме туди.

Якщо ви звертаєтеся до підприємства з питання первинного опломбування приладу обліку (прилад обліку встановлюєте вперше) або щодо опломбування вентиля у закритому стані (у випадку не користування гарячою водою), то рахунок необхідно оплатити до візиту контролера. 

Якщо необхідно розпломбувати прилад обліку (для ремонту, повірки, заміни тощо), рахунок на оплату зможете отримати в контролера, який прийде до вас розпломбувати прилад обліку. Оплатити рахунок у такому випадку необхідно буде до наступного візиту контролера для опломбування лічильника. Опломбування необхідне, оскільки без цього ваш лічильник  не буде поставлено на комерційний облік.  

Звертаємо увагу, що нарахування відповідно до показників індивідуального приладу обліку здійснюються лише у випадку, коли лічильник гарячої води  взятий на комерційний облік. Актуальні теми: відеороз’яснення