Вчасно повіряйте лічильники гарячої води!

image

   Нагадуємо  про необхідність періодично повіряти індивідуальні прилади обліку гарячого водопостачання. 
   За Законами України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та «Про метрологію і метрологічну діяльність» лічильники водоспоживання потребують обов’язкової періодичної повірки, 1 раз на 4 роки з дати останньої повірки.
   Вчасна повірка лічильників гарячої води важлива насамперед для того, щоб лічильник відображав коректні дані та щоб ви отримували нарахування відповідно до фактично використаних та переданих показників.
   Для споживачів, у яких термін повірки лічильників закінчився під час дії воєнного стану або протягом місяця після його припинення чи скасування, свідоцтва про повірку лічильників чинні на період воєнного стану та ще три місяці після його припинення чи скасування – https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-povirki-zakonodavcho-regulovanih-zasobiv-vimiryuvalnoyi-tehniki-v-umovah-voyennogo-stanu-412.
   В таких випадках лічильники не знімаються з обліку, а показання приймаються для проведення нарахувань.

   Але пам’ятайте, що війна неодмінно закінчиться перемогою України і повірку лічильників, як і інші відкладені справи, потрібно буде зробити і можливо доведеться чекати в черзі досить довго. Адже не повірений лічильник  гарячої води – не є приладом обліку!

   Тож радимо всім споживачам перевірити, чи ще не настав час повіряти ваш прилад обліку гарячої води.
 Якщо ваш прилад обліку вже потребує повірки, рекомендуємо скористатись послугою повірки лічильників гарячої води вдома без демонтажу. Наш фахівець виконає повірку, зафіксує контрольні показники та опломбує ваш лічильник гарячої води.
   Вартість послуги  складає 250 грн. і їх можна оплатити через POS-термінал, який завжди є з собою у фахівця з повірки.

    Для довідки: викликати фахівця з повірки можна:
- за телефонами  (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44;
- через Viber або Telegram за номером (098) 160-54-44;
- залишити онлайн-заявку на виклик фахівця на сайті КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за посиланням  http://vmte.vn.ua/workMeter.html ;
- скористатись чат-ботом в Telegram за посиланням https://telegram.me/VMTE bot або наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ.

   Повірка відбувається зручно та комфортно!Актуальні теми: відеороз’яснення