Триває обстеження будинків споживачів категорії «населення» щодо готовності до наступного опалювального періоду!

image

   Опалювальний період 2022-2023 рр. очікується найважчим за часи незалежності України. До нього необхідно готуватися сумлінно та відповідально як теплопостачальним підприємствам, так і мешканцям багатоповерхівок.
    Наразі КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» до опалювального сезону готове на 94 %.
    Вкрай важливо, щоб і житловий фонд також був підготовлений до початку подачі теплоносія.
    За три місяці, з 1 червня по 7 вересня представники  відділу контролю якості теплової енергії служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», здійснили обстеження  в 932 житлових будинках на предмет готовності до опалювального сезону.
     На перевірках, крім фахівців з теплопостачального підприємства, обов`язково повинні бути  присутні представники управляючої компанії, житлово-експлуатуючої організації чи ОСББ  та уповноважені особи будинку.

   За результатами перевірок були сформовані приписи з переліком заходів, які необхідно виконати, для отримання акту готовності будинку до початку та сталого проходження опалювального сезону.  

     Зауважимо, що акт готовності будинку до опалювального сезону видається лише за умови виконання всіх заходів, які вказані у приписах (згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду). Отримати акт готовності необхідно до 15 вересня.

    Звертаємо увагу споживачів! Виконати всі роботи мають управляючі компанії або ОСББ, але нагляд за виконанням лежить на плечах самих мешканців будинків (відповідно до Статті 382 Цивільного кодексу України всі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Внутрішньобудинкові системи – це невід’ємна частина будинків, співвласниками яких є власники кожної з квартир).Актуальні теми: відеороз’яснення