Нарахування за послугу з постачання гарячої води, як відбуваються

image

  Як відбуваються нарахування за послугу з постачання гарячої води:
  -  Якщо у вас є індивідуальний  прилад обліку гарячої води, нарахування за спожиту послугу відбуваються відповідно до фактичних показників. Але за умови, якщо ви щомісяця, з 25 по 31 число, їх передаєте.
   -  Якщо в будинку встановлено загальнобудинковий прилад обліку гарячого водопостачання, всі нарахування на квартири, де відсутні індивідуальні лічильники, відбуваються відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку.
   -  Якщо загальнобудинкового приладу обліку гарячого водопостачання в будинку немає, нарахування за послугу з постачання гарячої води на квартири, де відсутні індивідуальні прилади обліку гарячої води, здійснюються по нормативу.

   Для довідки: щоб нарахування відбувались відповідно до фактично використаних показників гарячої води, радимо встановити в квартирі індивідуальний прилад обліку гарячої води.

   Після встановлення лічильника необхідно викликати контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для того, щоб його опломбувати та поставити на комерційний облік.

   Звертаємось до наших споживачів з проханням вчасно розраховуватись за надані послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води.Актуальні теми: відеороз’яснення