КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» продовжує подачу теплоносія на будинки споживачів!

image

З 15 жовтня на виконання рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 11.10.2018  №2207 «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років у м. Вінниці» КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало подачу послуги з централізованого опалення для населення.

Теплопостачальне підприємство забезпечує послугою з централізованого опалення 1248 будинків житлового фонду м. Вінниці.

Станом на 16:00 17-го жовтня КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» подало теплоносій до майже 900 будинків житлового фонду. Таким чином теплопостачальне підприємство забезпечило теплоносієм близько 80% житлового фонду. Подача теплоносія продовжується.

Ще не подано теплоносій до 353 будинків, серед яких:

13 будинків – це приватний сектор, яким подається теплоносій відповідно до заявок,

46 будинків – це ОСББ (подається теплоносій відповідно до заявок),

На 44 будинках немає загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії. . Їм теплоносій буде подано в останню чергу (у зв’язку з висовою температурою повітря).

Тобто серез 353 будинків залишається лише 200 будинків, на які не подано теплоносій.

Але наголошуємо на тому, що під час пуску теплоносія йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви. із-за поривів не подано теплоносій

Станом на 16:00 17 жовтня через пориви теплових мереж відключено 8 ділянок, які подають теплоносій на 25 будинків.  На всі місця, де виявлені аварійні ситуації, оперативно виїжджають і працюють бригади.

Також можуть виникати пориви у внутрішньобудинкових системах, за які відповідають житлово-експлуатуючі організації. Так, через пориви у внутрішньобудинкових системах станом на 16:00  17.10 відімкнено 18 будинків за адресами:

вул. Довженка, 73А,

вул. Єрусалимка, 9,

вул. М.Шимка, 4,

вул. Зулінського, 23,33,

вул. Замостянська, 24,

вул. Гонти, 41,43,

вул. Некрасова, 13,

вул. Янгеля, 46, 52,

вул. Стрілецька, 69,

вул. Соборна, 43,

вул. Немирівське шосе, 80,84.

Вул. Бевза, 36,

Вул. Ю.Клена, 5, 117.   

У таких випадках послугу буде відновлено після ліквідації поривів працівниками житлово-експлуатуючих організацій, адже саме вони відповідають за внутрішньобудинкову систему.

До КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  надходить чимало звернень щодо відсутності послуги з централізованого опалення у багатьох будинків. Є багато випадків, коли наше підприємство подало теплоносій на будинок, але житлово-експлуатуюча організація не спрацювала.  

Наголошуємо на тому, що теплопостачальне підприємство подає теплоносій до будинків, а житлово-експлуатуючі організації (ЖЕКи, ЖЕО, ОСББ) зобов’язані виконати запуск теплоносія по кожному стояку  та перевірити якість теплопостачання по всьому будинку.

Зауважимо, що успішний початок опалювального сезону та вчасна подача теплоносія на житловий фонд міста – результат злагодженого та згуртованого механізму роботи теплопостачального підприємства та житлово-експлуатаційних організацій.

 Актуальні теми: відеороз’яснення