У 89% бюджетних закладів соціальної сфери вже подано теплоносій!

image

 

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» з 8 жовтня розпочало подачу теплоносія до закладів соціальної сфери відповідно до письмових заявок керівників.

Станом на 11.10 теплоносій подано у  99 закладів соціальної сфери ( ДНЗ – 47 , ЗШ – 36   та 16 закладів охорони здоров’я).   

Загалом підприємство подає теплоносій  на 110 бюджетних закладів соціальної сфери. Серед них: 47 дошкільних навчальних закладів, 39 загальноосвітніх закладів та 24 заклади охорони здоров’я.

 Свої заявки станом на ранок  11 жовтня подали 100 закладів. До підприємства продовжують надходити заявки від керівників закладів соціального характеру.

Передумови початку опалювального сезону для населення - середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох днів поспіль повинна бути нижчою за +8 °C і прийняте рішення Вінницької міської ради щодо початку опалювального сезону. І відповідно до прийнятого рішення  теплопостачальне підприємство розпочинає подачу послуги з централізованого опалення на будинки споживачів.Актуальні теми: відеороз’яснення