20 червня - Всесвітній день біженців!

image

Всесвітній день біженців – це міжнародний день, призначений Організацією Об’єднаних Націй на честь біженців по всьому світу. Він відзначається щороку 20 червня і визнає силу і мужність людей, які були змушені втекти з рідної країни від насилля, воїн, конфліктів та переслідувань.

Спочатку він був відомий як День Африканських біженців до того, як Генеральна Асамблея ООН офіційно визначила його міжнародним днем ??у грудні 2000 року.

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, згідно з даними ООН, країну залишили понад 5,2 млн осіб. Страшна війна, яку принесли в нашу країну росіяни, змусила людей покидати рідні домівки та близьких людей, щоб зберегти життя, зокрема, життя дітей… Сум, жах та нестерпний біль назавжди залишаться у пам’яті та серцях українців, які вимушено стали біженцями.

Війна – це всепожираюча і руйнівна сила, яка приносить із собою багато горя, страждань і душевної порожнечі. Але більша частина людей, які наразі є біженцями мріють про повернення до рідного краю в нашу нескорену Україну.

Ми обов’язково переможемо і українські біженці повернуться додому!

Все буде Україна – ВІЛЬНА, НЕЗАЛЕЖНА, СИЛЬНА!Актуальні теми: відеороз’яснення