Вчасно повіряйте лічильники гарячої води!

image

Нагадуємо Вам про необхідність періодично повіряти індивідуальні прилади обліку гарячого водопостачання.  

За Законами України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та «Про метрологію і метрологічну діяльність» лічильники водоспоживання потребують обов’язкової періодичної повірки, 1 раз на 4 роки з дати останньої повірки.

Станом на 2 червня в КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» перебувають на комерційному обліку 59745 індивідуальних лічильників гарячої води, які встановлено в квартирах споживачів, з них для 11784 вже підійшов час для повірки (відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»).

Тож радимо всім споживачам перевірити, чи ще не настав час повіряти ваш прилад обліку гарячої води. Це важливо насамперед для того, щоб лічильник відображав коректні дані та щоб ви отримували нарахування відповідно до фактично використаних та переданих показників.

Головне пам’ятайте, не повірений лічильник  гарячої води – не є приладом обліку!

Якщо ваш прилад обліку вже потребує повірки, рекомендуємо скористатись послугою повірки лічильників гарячої води вдома без демонтажу. Наш фахівець виконає повірку, зафіксує контрольні показники та опломбує ваш лічильник гарячої води.

Вартість послуги  складає 250 грн. і їх можна оплатити через POS-термінал, який завжди є з собою у фахівця з повірки.

Для довідки: викликати фахівця з повірки можна:
   - за телефонами  (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44;
   - через Viber за номером (098) 160-54-44;
   - залишити онлайн-заявку на виклик фахівця на сайті КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за посиланням  http://vmte.vn.ua/workMeter.html ;
   - скористатись чат-ботом в Telegram за посиланням https://telegram.me/VMTE bot або наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ.

Повірка відбувається зручно та комфортно!Актуальні теми: відеороз’яснення