Активно триває підготовка до наступного опалювального сезону

image

    У Вінниці активно триває  реконструкція аварійних теплових мереж. У планах підприємства  цьогоріч оновити майже 2,3 км аварійних трубопроводів. 

   Роботи з реконструкції аварійних мереж було розпочато ще з кінця березня і станом на 12 травня вже замінено понад  600 м тепломереж у двотрубному виконанні. Реконструювали ділянки за такими адресами: вул. Келецька, 88-90,94 просп. Коцюбинського, 29-30,  вул. Некрасова, 17-19 та вул. І. Богуна, 1-5.

   Наразі ремонтні бригади КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  працюють на двох ділянках. Нині замінюють трубопроводи по вул. Визволення, 4 та вул. Хмельницьке шосе, 53.

   В рамках підготовки до опалювального сезону 2022-2023 рр. відповідно  до затвердженого Комплексного плану організаційно-технічних заходів підготовки теплового господарства,  окрім заміни частини аварійних мереж, працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» протягом міжопалювального періоду  здійснюють ремонт та технічне обслуговування обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер.

  Перелік заходів, які теплопостачальним підприємством заплановано провести:
     - ремонтно-профілактичні роботи на 48 джерелах виробництва теплової енергії;
     -  планово-попереджувальні ремонти на 63 ЦТП та 419 ІТП;
     - гідравлічні випробування теплових мереж, загальною протяжністю 175,5 км у двотрубному виконанні;
     -  ремонтно-профілактичні роботи у 1445 теплових камерах;
     - повірка приладів обліку теплової енергії, природного газу, електричної енергії та холодної води.

  Нині вже проведено ремонтно- профілактичні роботи на 6 котельнях, 11 центральних теплових пунктах (ЦТП),  89 індивідуальних теплових пунктах (ІТП), 76 теплових камерах. Також проведено гідравлічні випробування 12,89 км теплових мереж.

   Поступово рухаємося далі, до основної мети – гідної підготовки всього теплового господарства до опалювального сезону 2022-2023 рр.

 Зауважимо, що важкі обставини, зумовлені війною, скоригували діяльність КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», тому багато заходів з енергоефективності ми відклали і зосередились на заміні аварійних ділянках мереж та ремонті аварійного обладнання  для сталого проходження наступного опалювального сезону. До реалізації проведення заходів по підвищенню енергоефективності повернемось після нашої Перемоги!Актуальні теми: відеороз’яснення