Візит фахівців зі Швейцарії

image

18 січня 2022 року відбувся візит фахівців зі Швейцарії на КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» по питаннях щодо вивчення досвіду експлуатації новозбудованих твердопаливних та реконструйованих газових котелень в рамках Проекту з енергоефективності в м. Вінниця.

 

image

 

     Під час робочої зустрічі було здійснено візит на котельні по вулиці Зулінського, 9 та Баженова, 15а, де керівники технічних служб Підприємства наглядно представили роботу газових котлоагрегатів, насосного обладнання з частотним регулюванням, станцій хімводоочистки, лабораторій щодо визначення якості біопалива, твердопаливних котлоагрегатів для спалювання тріски, системи SCADA та диспетчерської, а також  ефективність очистки відхідних газів мультициклонами та електрофільтрами.
     За результатами зустрічі, фахівці зі Швейцарії отримали вичерпну інформацію щодо наявного досвіду експлуатації основного та допоміжного обладнання котелень та обговорили з фахівцями енергоефективність їхньої експлуатації.

 

image

 

Загалом представники зі Швейцарії високо оцінили досягнення Підприємства в рамках Проекту з енергоефективності в м. Вінниця, зокрема належну роботу газових та твердопаливних котелень, автоматизацію теплотехнологічних процесів  та кваліфікацію персоналу, що здійснює їх обслуговування.Актуальні теми: відеороз’яснення