Повіряйте прилади обліку гарячої води вчасно!

image

   Всі засоби обліку гарячої води повинні своєчасно, з урахуванням установлених міжповірочних інтервалів, проходити повірку.

   За Законами України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та «Про метрологію і метрологічну діяльність» лічильники водоспоживання потребують обов’язкової періодичної повірки, 1 раз на 4 роки з дати останньої повірки.

   КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляє перелік адрес, де необхідно терміново повірити індивідуальні прилади обліку гарячої води до 31.01.2022 р.:
    - вул. Д. Майбороди, 17,37,42,44,
    - пров. І. Миколайчука, 6,
    - вул. І. Миколайчука, 6, 6а, 11,18,
    - вул.  Константиновича, 37, 39,
    - вул. Пирогова, 55, 111а, 115а, 117а.

   Щоб вчасно здійснити повірку залишилось 8 днів!

   Якщо у Вас є підтверджувальні документи про здійснення повірки лічильників гарячої води,  Вам необхідно викликати контролера для того, щоб опломбувати повірений прилад обліку гарячої води і надати йому документи про повірку.

   Наголошуємо, якщо мешканці, які  проживають за вищезазначеними адресами, не повірять лічильники гарячої води або не нададуть відповідні документи про повірку лічильників до 31 січня 2022 року  - нарахування за послугу з постачання гарячої води  з 1 лютого 2022 року будуть проводитись у відповідності до нормативів, згідно з кількістю прописаних осіб або за показниками загальнобудинкових приладів обліку, якщо такі є в будинку.

  Для довідки: якщо  ваш лічильник гарячої води вийшов з ладу і потребує заміни на новий ви повинні знати наступне:
   - купувати необхідно лише ліцензійний прилад обліку;
   - у комплекті з приладом обліку обов’язково має  бути технічний паспорт, в якому вказується:

  1. ТИП ПРИЛАДУ,
  2. ДІАМЕТР ПРИЛАДУ,
  3. ЗАВОДСЬКИЙ НОМЕР,
  4. ДАТА ПРОДАЖУ.

    - обов'язково перевіряйте комплектацію приладу обліку відповідно до технічного паспорту.

    Придбання та встановлення нового лічильника відбувається за рахунок коштів споживача, оскільки ця послуга не є складовою тарифу на послугу з постачання гарячої води. Квартирні засоби обліку необхідно поставити на комерційний облік, тобто обов’язково опломбувати, викликавши контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»!Актуальні теми: відеороз’яснення