Комунікація з КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за допомогою застосунків

image

Інформація набуває статусу ресурсу, інформаційно-комунікативні процеси охоплюють всі сфери життєдіяльності суспільства. Це спілкування між людьми, в процесі якого вони отримують важливу для себе інформацію, яка, в подальшому, надає можливість проаналізувати будь-яку ситуацію та прийняти рішення як діяти.

До речі, найстаріший спосіб зв’язку – це барабан, який використовували наші нащадки ще у первісному світі і його звукове «повідомлення» було чутно адресатам аж до 10 км.

Але сьогодні 21 вік. Все змінюється…

Сучасний світ вимагає від нас багатофункціональності: бути постійно на зв’язку, вміти перемикатися між справами, які вимагають від нас невідкладного втручання, і вирішувати кілька питань одночасно.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» впроваджує новітні технології у всіх сферах своє діяльності. Адже головна мета для підприємства – комфорт споживачів, які отримують послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води. Тому продуктивна комунікація відграє неабияку роль щодо формування взаєморозуміння між тепловиками та споживачами.

Тож, щоб отримати зворотній зв’язок в режимі повідомлень пропонуємо користуватись такими застосунками як Viber, Telegram  та Messenger у Facebook.

Viber – застосунок, який підв'язаний до мобільного номера телефона (098) 160-54-44.  

Через Telegram комунікувати з КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» можна у чат-боті ВМТЕ.

Графік роботи працівників кол-центру КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», які опрацьовують повідомлення від споживачів (Viber, Telegram)  з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 (без обідньої перерви).

Дискутувати у Messenger можна, підписавшись на офіційну  сторінку  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» у Facebook.

Повідомляємо, що всі повідомлення, які надійдуть у неробочий час, у вихідні або святкові дні, обов’язково будуть опрацюванні та відповіді на них будуть надісланні  в робочий час.

Це зручні способи зв’язку для людей, якими комфортно користуватись, вирішуючи всі свої питання мобільно та швидко.

Для КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» важливо бути зі своїми споживачами на зв’язку!Актуальні теми: відеороз’яснення