Як зберегти тепло в будинку?

image

  Надаємо основні рекомендації, як зберегти тепло в квартирі і багатоквартирному будинку.

- Опалювальні прилади та радіатори не можна захаращувати меблями, декоративними панелями чи іншими предметами.
- Більша частина тепла з будинку втрачається трьома шляхами:

  - через двері та вікна,
  - через дах,
  - через зовнішні стіни.
Відповідно, їх варто утеплювати.

- Товстий килим знижує тепловтрати, які йдуть через підлогу.
- Вікна з подвійним або потрійним заскленням у кілька разів зменшують втрати тепла.
- Необхідно підвищити теплоізоляцію вхідних дверей, звертаючи увагу на низ, верх та бічні стики між дверима і стіною.
- Слідкуйте за тим, щоб двері у під’їзд були герметично зачинені – це допоможе зберегти великий відсоток загальних втрат тепла в оселі.
- Якщо вікна в під’їзді побиті – теплоносій легко витікає через такі діри і його для обігріву будинку витрачається значно більше, ніж необхідно.
- Також є проблема, коли ваші сусіди знизу, зверху чи збоку мають індивідуальне опалення і не вмикають його, а гріються за рахунок тепла з Ваших стін, стелі чи підлоги.
- Справність внутрішньобудинкової системи опалення: якщо трубопроводи в будинку неізольовані – то витрачатиметься більше теплоносія для обігріву будинку, а якщо взагалі пошкоджені, - то можуть бути витоки, які призведуть до великих втрат теплоносія.  Справність внутрішньобудинкової системи – це зона відповідальності управляючих компаній, ТОВ «ЖЕО» та ОСББ. 

   Тож радимо всім мати повагу один до одного, а також дбати про утеплення власної домівки. І пам’ятайте: багатоквартирний будинок – це спільна власність всіх власників квартир будинку. Дбайте про зберігання тепла у домівці разом!Актуальні теми: відеороз’яснення