Підготовка до опалювального періоду триває!

image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» веде активну підготовку до нового опалювального періоду. Підприємство здійснює перевірку  котелень, центральних теплових пунктів, теплових камер, індивідуальних теплових пунктів, теплових мереж, мереж гарячого водопостачання. Для цього затверджується відповідний комплексний план технічних заходів щодо удосконалення технології теплопостачання та підготовки теплового господарства теплопостачального підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.

Так, зокрема, відповідно до комплексного плану цьогоріч буде реконструйовано теплові мережі по вулицях: Янгеля, Артинова, Хлібна, А.Первозванного, Привокзальна, Зулінського, Михайличенка.

Станом на липень відповідно до плану повністю реконструйовано  970 м  теплових мереж по вул. Зулінського, Привокзальна, Михайличенка, тривають роботи по вулиці Артинова.

Згідно з графіком відремонтовано близько 28 котелень,  понад 49 центральних теплових пунктів, близько 163 індивідуальних теплових пунктів, проводяться гідравлічні випробування теплових мереж для виявлення та своєчасної ліквідації поривів.

Зокрема, у рамках проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського – Київська» триває будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової за адресою вул. Зулінського, 9.

Наголошуємо на тому, що для виконання деяких робіт проводиться тимчасове призупинення послуги з централізованого гарячого водопостачання у будинках споживачів. Без відключень проводити роботи неможливо. Тривалість відключень залежить від масштабу роботи. Якщо проводиться ремонт індивідуальних теплових пунктів (ІТП), це може бути від одного до кількох днів. Якщо говорити про зупинку на ремонт центральних теплових пунктів(ЦТП) і котелень, ремонт може тривати понад два тижні. Найдовше часу по роботі займає заміна тепломереж. Всі роботи виконуються згідно із затвердженим графіком. Можливі відхилення від графіку лише за певних технічних причин. Якщо й виникають певні відхилення, продовження терміну виконання робіт  погоджується з Вінницькою міською радою.

Інформацію щодо проведення планових робіт ми постійно розміщуємо на нашому офіційному сайті http://vmte.vn.ua/index.html та на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100013783771133. Інформація постійно оновлюється.

Також наголошуємо на тому, що міжопалювальний період – це вдали    й час для перевірки внутрішньобудинкових систем. Це зона відповідальності  житлово-експлуатуючих організацій (ЖЕКи, ЖЕО, ОСББ). Звертайтеся до них, щоб вони перевірили стан внутрішньобудинкових систем, якщо необхідно  - провели ремонтні роботи. Адже від злагодженої роботи внутрішньобудинкових систем також неабияк залежить успішне проходження наступного опалювального сезону.Актуальні теми: відеороз’яснення