Запрошуємо на заміщення вакантної посади інженера І категорії

image

    КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» запрошує на заміщення вакантної посади інженера І категорії цеху ремонтно-будівельного.
     Працюючи в КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», Ви отримаєте:

- офіційне працевлаштування з усіма гарантіями, згідно КЗпП;

-  комфортні умови роботи,

- офіційну та стабільну оплату праці від 12 тис. грн.;

- соціальний пакет (щорічна оплачувана відпустка, оплачений лікарняний, надання матеріальної допомоги та інші гарантії, що передбачені КЗпП України);

- досвід роботи;

- зручний графік роботи: з 8:00 до 17:00 з ПН по ЧТ (в міжопалювальний період) та з ПН по ЧТ з 8:00 до 17:00, а ПТ з 8:00 до 15:45 (в опалювальний період).

      Основні вимоги – розробка річних, квартальних планів по ремонту обладнання, забезпечення технічною документацією дільниць цеху для виконання планових завдань, підвищення продуктивності праці, впроваджування прогресивних технологічних  процесів, видів обладнання, технологічної  оснастки для скорочення матеріальних і трудових витрат, контролювання щодо дотримання технологічної та виробничої дисципліни тощо.

       Додаткові вимоги: відповідальне ставлення до своїх функціональних обов’язків. Якщо Ви готові працювати на посаді інженера І категорії цеху ремонтно-будівельного, але щось не вмієте або не знаєте – ми готові Вас навчати за профілем діяльності.

       Зацікавилися? Подробиці про вакансію -  за номером (0432) 56-09-97
(пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45  обідня перерва 12:00-12:45) або одразу відправляйте резюме на офіційну адресу підприємства office@vmte.vn.ua .

      Які ще вакансії є на підприємстві – дивіться тут http://vmte.vn.ua/vacancies.html .

      Будемо раді Вам у нашому колективі!Актуальні теми: відеороз’яснення